Ödeme Taksit Havale

Kredi Kartı ile Ödeme:

Kredi kartı ile ödemelerde alışveriş sırasında kredi kartı bilgilerinizi girdikten sonra taksitlendirme seçeneklerini görebilirsiniz. Theperde.com web sitesinden alışveriş yapan üyelerimize, ödemelerinde kolaylık sağlanarak aşağıda yer alan banka kartlarına 12 aya kadar taksit uygulanmaktadır. 

bankalar

%100 Güvenli Alışveriş

İnternet sitemizde yapacağınız her alışveriş %100 güvenlidir. Kredi kartı numaranızı girdiğiniz anda numaranıza ait bilgiler şifrelenerek bankaya gönderilir. Firmamız dahil olmak üzere 3. şahıslar tarafından bilgilerinizin görüntülenmesi veya ulaşılması mümkün değildir. Kart bilgileriniz sadece siz ve banka arasındadır.

Havale ile Ödeme:

Theperde.com sitesinden yapılacak alışverişlerde banka havalesiyle de ödeme yapabilirsiniz. Ödeme sırasında Banka havalesi seçeneğini seçiniz. Lütfen, havale sırasında “Açıklama” kısmına “Sipariş No” ifadesini yazınız. Satın almış olduğunuz ürünlerin tarafınıza teslim edilebilmesi için “5 iş günü içerisinde” aşağıdaki banka hesabına havale işlemini gerçekleştirmenizi rica ederiz. 5 iş günü içinde gerçekleşmeyen ödemelerde sipariş otomatik olarak iptal edilir.

FİRMA ÜNVANI: Emrah BÜYÜKGÜZEL
BANKA ADI: ZİRAAT
IBAN: TR 8100 0100 1261 8162 2991 5002