Brillant Tül Perde Melsa Ekru Çizgi Detaylı Düz Sade Modern Kırık Beyaz (Ekru)

4 Kişi şimdi bu ürünü inceliyor.

95,00 

Perde Özelleştirme Seçenekleri
Lütfen aşağıda istenilen bilgileri dikkatli bir şekilde doldurunuz.

Stokta

Stok kodu: D018372.801/115008 Kategoriler: ,

Tül Perde

Brillant Melsa Ekru Tül Perde Çizgi Detaylı Düz Sade Modern Kırık Beyaz (Ekru)

Ürün tek renk ekru (Kırık Beyaz Renktir). Genel olarak tüm oda tipleri için tercih edilmektedir.

Brillant ada keten tül perde yüksekliği çok özel durumlarda 285 cm’e kadar ayarlanmaktadır Eğer yüksekliğiniz 285 cm’e olması gerekiyor ise bizimle whatsapp ile iletişim kurup konuyu görüşebiliriz. Seçeneklerde en fazla 280 cm’e göre tül perde yüksekliği ölçüsü tanımlanmıştır.

Ürün içeriği

  • Belirttiğiniz ölçülerde kullanıma hazır düğmeleri takılı perde
  • Siparişinize ait e-fatura
  • İhtiyacınız olan perde aparatları (Yedek korniş düğmeleri, Perde sonu kilitleri; perdenizin kornişten düşmemesini sağlayan, sağına ve soluna takmak üzere)

Çatı Eğimli Tül Perde

Theperde.com Türkiye’de ve dünyada şu ana kadar çatı eğimli perde ile ilgili ilk özelleştirilebilir internet sitesidir. Eğer çatı eğimli bir perdeniz var ise 1 numaralı montaj alanı kısmından Çatı eğimli perde seçeneğini seçtikten sonra kendi çatı şeklinize göre tül perdenin özelliklerini seçerek devam edebilirsiniz.

çatı perde orta yükseklik

çatı perde orta yükseklik

Siparişiniz veya ürün ile ilgili istediğiniz sorular için whatsapp iletişim 50720554460 no’lu telefondan bizlere iletebilirsiniz.

Kargo & Teslimat

kargo-ve-teslimat-1
kargo-ve-teslimat-2

Teslimat
Siparişlerinizi kayıtlı teslimat adresine 1 ile 7 gün içinde sevk etmektedir. Siparişinizi vermeden önce mutlaka teslimat adresinizi kontrol ediniz.

Ücretsiz Kargo:
Theperde.com online alışverişte müşteri memnuniyeti ilkesi ile sepetinizdeki toplam ürün miktarının 200 TL’yi geçmesi halinde ücretsiz kargo avantajı ile Yurtiçi kargo ve  ile sevk etmektedir.

İlgili Ürünler

Çok Satanlar